עיצוב חתונות אורבניות

כל זוג העומד להתחתן רוצה לקיים את האירוע המושלם והמושקע ביותר שיש. בשנים האחרונות, כל חתונה הופכת לאירוע הפקתי בו משקיעים בני הזוג ממיטב כספם על מנת להעניק לאורחיהם אירוע חווייתי שטרם נראה כמותו בענף החתונות. כל זוג רוצה אירוע נוצץ יותר,מושקע יותר, איכותי יותר ומקצועי יותר.
תחום עיצוב החתונות הולך ומתפתח בשנים האחרונות יחד עם ההשקעה בכלל מרכיבי האירוע השונים. עיצוב חתונות מכיל בתוכו את כלל האלמנטים השונים הנמצאים בחלל בו מתקיימת החתונה ובדרך כלל משולב כעיצוב קונספטואלי אחיד התואם את אופי האירוע ואופי החתן והכלה. עיצוב אירועים בכלל ועיצוב חתונות בפרט מתייחס לכל תפיסת החלל, שולחנות וכסאות האורחים, רחבת הריקודים, אזורי קבלת הפנים ועריכת טקס החופה ועוד.

עיצוב חתונות אורבניות –הטרנד הבא


כיום,כל אולם אירועים משקיע רבות על מנת להפוך את חזותו הויזואלית לאטרקטיבית ומושכת יותר. עיצוב חתונות אורבניות מאפשר לכם ליהנות מתוספות שונות למבנה האולם המשדרגים את חזותו ברגע והופכים אותו לערב אחד לממלכה האישית של הזוג שמתחתן ואורחיהם. עיצוב אורבני מתייחס לכל תפיסת החלל באולם האירועים או בכל לוקיישן אחר שאתם בוחרים לקיום האירוע, לרבות חתונות המתקיימות בחללים פתוחים כמו חוף ים, יערות ועוד.
תפיסת העיצוב האורבנית מתחילה למעשה משלב עיצוב מתחם החנייה, דרך עיצוב כולל לחלל לוקיישן האירוע ועד לעיצוב החופה בסגנון אורבני חדשני ומרהיב. עיצוב חתונות אורבניות משלב קונספט עיצובי אחד השזור בכל מרכיבי האירוע ולעיתים חוזר על עצמו בשכפולי טקסטורות ואלמנטים נוספים. עיצוב חתונות אורבניות יכול להתאים לכל אופי או סוג של מסיבת חתונה. הוא יכול להתאים לחתונה קלאסית, חתונה מודרנית ואפילו לחתונות שהופכות תוך כדי האירוע למועדון ריקודים אחד גדול.

משקיעים מחשבה בכל פרט!


עיצוב לחתונה צריך להתחיל מהגדרה ברורה  של אופי ומטרות העיצוב לאירוע. מעצבת אירועים מקצועית תוכל להעניק לכם מניסיונה הרב על מנת להבטיח לכם עיצוב התואם בדיוק את אופי וסגנון האירוע שאותו אתם מתכננים. כמו כן, מעצבת אירועים  תעניק לכם רעיונות חדשים ומקוריים לסגנונות עיצוב שונים. לאחר שהתחברתם לאחד הסגנונות המוצעים היא תעמיד עבורכם את החלום מול העיניים אחד לאחד...
עיצוב חתונות בפרט ועיצוב אירועים בכלל דורשים המון יצירתיות ותשוקה לעיצוב מצד האיש המקצועי האמון על הנושא באירוע שלכם. מעצבת אירועים בכירה ומנוסה מעניקה מחשבה רבה לכל פרט ופרט עיצובי מהגדול לקטן ביותר. המחשבה המושקעת לצד יכולות ביצוע וארגון טוטאליות מבטיחות לכם שאת העיצוב של החתונה שלכם אף אחד לא יישכח.
מכיוון שכל אחד מאיתנו מבקר בחתונה או שניים (לפחות) מדי שנה, תחום עיצוב החתונות הולך ומתפתח באופן קבוע מיום ליום. כל חתן וכל כלה רוצים שהעיצוב באירוע שלהם יראה אחרת מכל מה שהם ואתם כבר מכירים, ולכן על מעצבת האירוע מוטלת אחריות רבה לחדש, להפתיע ולרגש בכל פעם מחדש.

לשיחת יעוץ
054-2274144