עיצוב חתונות בים

כשותפה ללא מעט חתונות המתקיימות בים, יכולה אני להעיד שקיום חתונה בים ובפרט עיצוב חתונות בים זוהי בחירה מוצלחת המאפשרת לאורחים להנות מכמה חושים יחדיו, הם נהנים מהמראה העוצמתי של הים, צופים בשקיעה המדהימה, שומעים בהנאה את רחש הגלים ,מריחים את הריח של הים, ואף נהנים מהרוח המלטפת ומהאויר הצח. 
חשוב לזכור שרוב האירועים בים מתקיימים בקיץ, ובקיץ, ברוב שעות היום אנחנו יושבים במזגנים, לכן המשמעות של לקיים חתונה בים זה להוציא את האורחים ממקום סגור אל האויר הצח. 

הטבע לא מספיק ...

אמנם, הטבע הוא מעצב לא קטן, שעשה פלאים עם המראה הייחודי והצבעים המדהימים של הים, אבל אל נשכח שכאשר האורחים מוזמנים לחתונה שלכם, רצוי שיזכרו כי הם הגיעו לחתונה ולא לארוחה במסעדה, ולכן, עיצוב חתונות בים הוא פרט חשוב להשלמת הפקת האירוע, אנחנו תמיד מקשיבים ללקוחות ולחלומות שלהם ...

"אתה חייב לדעת מהו הנמל שפניך מועדות אליו כדי שתתפוס את הרוח הנכונה שתיקח אותך לשם" (מרקוס סאנקרה)

כאשר אנחנו מעצבים חתונות בים, ראשית אנחנו מתחשבים בנוחות האורחים, לכן נפזר פינות ישיבה נוחות עם כריות תואמות לצבעי האירוע, נניח פופים להשלמת הנוחות, את השביל המוביל אל החופה אנו נעצב בשטיח עבה על מנת שנעלי הכלה לא ינעצו בחול הים. נוסיף סידורי פרחים התואמים את צבעי האירוע, נוסיף צדפים , כוכבי ים, ואף נשזור פרחים בקונכיות ים .
בעיצוב חתונות בים אין הכרח להשתמש בקונספט "ים" ולכן, במידה ותרצו לשלב בעיצוב קונספט השונה מהים אנו נעצב עבורכם כל קונספט שיותאם בהתאמה אישית לצרכים ולחלומות שלכם. 

הצבעים התואמים לעיצוב חתונות בים :
כאשר מעצבים חתונה בים רצוי לשלב נגיעות בצבעים , מאחר ושימוש בצבעים מעצים את תוצאת עיצוב החתונות בים . הצבעים בהם אני עושה שימוש הם לרוב צבעי הים על כל גווניו, אך ניתן לעצב בכל צבע שתחפצו מאחר והרקע של הים הוא ניטרלי ומשתלב יפה עם רוב הצבעים.

מניסיון רב שנים בעבודה בים אנחנו מבטיחים שהאירוע שלכם בים יהפוך לחוויה.
בעיצוב חתונות בים אשתמש באוסף מרהיב של אביזרי עיצוב, חופות, פינות ישיבה אלמנטים לאוירה, גופי תאורה וכו' המיועדים כולם ומותאמים במיוחד לעיצוב בים.
כאשר אני מעצבת אירועים בים ובפרט כשמדובר בעיצוב חתונות בים אני עושה שימוש בכלים שברשותי, אשר משמשים בעיקר לעיצוב חתונות בים, מדובר בכלים עם נתונים המותאמים לעיצובים בים, הכלים אמורים להיות עמידים ברוח של הים וחלילה לא ליפול ולהוות סכנה, הפמוטים אמורים להיות מהסוג שמגן על הנרות מפני הרוח.

החופה בים היא האלמנט החשוב
בבחירת עיצוב החופה נשתמש רק בחופות המיועדות במיוחד לעיצוב חתונות בים, חופות אלה בנויות עם חיזוקים מיוחדים השומרים על החופה שתוכל לעמוד ברוחות הנושבות.

לשיחת יעוץ
054-2274144