חתונה בטבע

עולם עיצוב האירועים מתעדכן כל הזמן ובשנים האחרונות טרנד החתונות בטבע תפס תאוצה רצינית. בין אם תחגגו אירוע בלב המדבר, בחורשת עצים או בחצר של ההורים, האירוע והתפאורה העיקרית בו תהיה תפאורה טבעית. חשוב לקחת בחשבון שרק בעזרת תוספת עיצובית נכונה ניתן יהיה להעניק לאירוע את האמירה האישית, המקורית והמתוחכמת שלכם .
בעזרת העיצוב נמצא את האיזון בין הטבע לאלמנטים העיצוביים: בעזרת הוספת סידורי פרחים נעניק לאירוע אוירה חגיגית ותוספת ורדים טבעיים תחבר בין הפרחים שנביא לקסמו של הטבע. נכון שליופיו של הטבע אין מתחרים אך בל נשכח שאין אנו מעוניינים שהאורחים שלנו ירגישו שהוזמנו לעוד סתם חתונה או חלילה וחס לארוחה בקיבוץ. .
בעיצוב חתונות בטבע מומלץ שכאשר האורחים יגיעו למקום הם יבחינו מייד שהגיעו לחתונה. על מנת שהחופה לא תבלע ביופיו של הטבע, נבחר למקם אותה במקום אטרקטיבי ונוסיף לה בדים רכים לבנים וסידורי פרחים. על שולחנות האוכל נדאג לפרוש מפות ומפיות התואמות את הצבעים הטבעיים שמסביב. על השולחנות נניח סנטר פיס שנוכל לראות למרחוק, את העצים הפזורים במקום נקשט בעששיות תלויות הקשורות בסרטים התואמים לצבעי האירוע ואת פינות הישיבה הפזורות במקום נעצב בכריות או פופים בצבעים משלימים.
בשלבי תכנון עיצוב חתונה בטבע מאוד נחוץ להתחשב בנתוני השטח. רבות הן הפעמים בהן בזכות תכנון עיצובי נכון נפתרו בעיות שהתגלו במקום. דוגמא קלאסית היא השביל המוביל אל החופה; מאחר ובחתונות בטבע לא פעם מקיימים את טקס החופה באזור של דשא או דיונות חול, בעזרת תוספת עיצובית של שביל בד או שטיח מתאים נפתרת בעיית "העקבים" של הכלה, הננעצים בחול השוקע או בדשא הלוכד. . . מאחר ובטבע אין תאורה היקפית, בעזרת תוספת עששיות ונרונים קטנים הפזורים במקומות החשוכים, נוסיף אוירה רומנטית לחגיגה. כאשר עורכים חתונה בטבע ובוחרים במעצבת לעיצוב האירוע, מאוד חשוב לבחור במעצבת אירועים מקצועית ובעלת ניסיון באירועים מסוג זה. ניסיון זה עשוי למנוע הרבה הפתעות המתעוררות בשטח.
 

בחירת צבעים בחתונה בטבע

בתכנון חתונה בטבע נאתר את הצבע השולט באזור קיום החתונה ונשתמש בנגיעות צבעים התואמות לו. את החופה נעצב בהתאם לצבעים בשעת קיום טקס החופה, מאחר ועיצוב לאור יום שונה מעיצוב בלילה. מאחר וחתונה בטבע מתקיימת לרוב באזורים פתוחים וגדולים, לא נשכח להתייחס לאזורים בהם אין שימוש באירוע ונהפוך אותם לשמישים לטובת האורחים, או לחלקים מעוצבים שימשכו תשומת לב.
לחתונה בטבע יש יתרון נוסף ביחס למקומות אחרים המיועדים לחתונות; קיים מרחב ענק לכל האירוע, כך שכאשר נעצב חתונה בטבע נשתדל לנצל את רוב האזור המוענק ליום זה ונחלקו לכמה אזורי בילוי.

 

אין ספק שאם בחרתם לערוך חתונה בטבע -  זה יהיה אירוע שלא ישכח !!!
מזל טוב וחיים מאושרים,
שלכם אירית לוי


לשיחת יעוץ
054-2274144