עיצוב חופות

הרגע החשוב באירוע הגיע  - הדרך שלכם אל החופה!!!

קרוב לוודאי שזהו אחד הרגעים החשובים בחייכם. ברגע זה כל העיניים מופנות אליכם - בין אם אתם ביישנים מטבעכם או בין אם אתם אנשי במה..
בטח לא ידעתם שגם עיני המלצרים, הדיג'י, הברמנים, מנהל האירוע וכוווווווולם מסתכלים כרגע רק עליכם.
הם בוחנים את התרגשותכם, בוחנים את המראה שלכם, בוחנים את תנועות גופכם, את הלבוש שלכם וכן , הם בוחנים גם את הדרך אל החופה.
לאחר שנכנסתם אל החופה, במשך כחצי שעה הם מביטים עליכם אבל כדאי שתדעו שברגע זה הם גם בוחנים את עיצוב החופה!
לכן עבור הזוגות הנישאים - בין אם בחתונה יהודית ובין אם בחתונה רפורמית , עיצוב החופה מקבל חשיבות מרובה.
רוב הזוגות אינם מוותרים על הכבוד המגיע לסמל בן מאות השנים שעומד לסמל את האיחוד ביניהם.
עיצוב החופה בידיכם ...
ברוב האולמות וגני האירועים מעניקים חופה, או לפחות חופה בסיסית, כך שברוב המקרים עליכם רק לעצב אותה ולשדרג אותה עפ"י טעמכם האישי.
במקרים אלו האפשרויות הן כמעט אין סופיות וכשאנחנו נתכנן זאת יחדיו, נבחר לחופה בדים בצבעים לבנים צחורים,  או בצבעי פסטל צבעוניים הקיימים בסוגים שונים. נוסיף לעיצוב החופה סידורי פרחים הבאים בגדלים, בצבעים ובסוגי פרחים שונים, נעטר אותה בקריסמס לייט או בקריסטלים ונאיר אותה בתאורה לבנה או צבעונית. ההחלטה בנוגע לעיצוב החופה היא שלכם והיא מושפעת גם מהקונספט העיצובי של המקום עצמו.
בחירות אלו הן שיהפכו את עיצוב החופה שלכם למשהו אחר, לחופה שאולי עדיין לא הייתה כדוגמתה במקום. .  עיצוב חופה אישית היא דרך להעביר את האמירה האישית שלכם, דרך לבטא את טעמכם האישי וגם דרך לשיתוף פעולה ביניכם - החתן והכלה.
יישנם מקרים בהם החופה שניתנת במקום אינה לטעמכם ולכן ייתכן ונחליף אותה בחופה אחרת.


 עיצוב חופות - סוגי החופות אפשריים

החופות האהובות ביותר על הזוגות הן חופות במבוק , חופה יפנית וחופות קלאסיות; בעיצוב חופות באירועי יוקרה אנו עושים שימוש בחופות הגדולות במימדיהן מחופות סטנדרטיות; החופות הטרנדיות והמודרניות לאחרונה הן חופות עגולות וחופות עם כתר פרחים.
בעיצוב השביל אל החופה נוכל להיעזר בשטיח לבן עליו מפוזרים עלי כותרת בצבעי האירוע. נוכל לשלב עמודי שביל חופה מוגבהים מסוגים שונים - חלקם מוארים, חלקם בעלי מפלי קריסטלים וחלקם בעלי תאורה מתחלפת היוצרים עניין ומושכים את תשומת לב האורחים.
על עמודי השביל נניח סידורי פרחים התואמים לקונספט העיצובי של החופה או שנעשה שימוש במקום זאת בפמוטי קריסטל מהודרים.
הכל יעשה בהתאם לבחירה שלכם ועל פי טעמכם האישי.

 

חשיבות שעת החופה

 בעיצוב חופות אנו מתחשבים בשעה בה יתקיים הטקס מתחת לחופה. יש זוגות הבוחרים לקיים את טקס הקידושין בדיוק בשעת השקיעה, כך שאת הדרך אל החופה הם יעשו כמעט לאור היום.לכן בזמן עיצוב החופה יהיה מיותר להשתמש בנרות, עששיות או כל תאורה אחרת.

רוצים לעצב את האירוע בעצמכם ?  הכנסו כאן לחנות עצב בעצמך ותהנו ...

בברכת מזל טוב ושבירת כוס מוצלחת!
שלכם,
אירית לוי

לשיחת יעוץ
054-2274144