עיצוב חתונות בצבעים

כאשר אנו בוחרים לעצב חתונה בצבעים, המשמעות היא שבחרנו להשאיר רושם על האורחים.
בעזרת שימוש בצבע מוביל בקונספט האירוע ניתן להעניק ולהעצים את התחושות שברצוננו להעביר בחתונה.
בעיצוב חתונה בצבעים בהירים נעניק לאירוע תחושה מודרנית, רעננה ונקיה. הצבע הלבן משדר חגיגיות, טוהר והתחדשות.
להעצמת השימוש בצבע הלבן נוכל להיעזר בצבע הכסף אשר יעניק לו תחושה קרירה ואלגנטית. תוספת של צבע הזהב בנגיעות נכונות וללא הגזמה עשויות להעניק תחושה של עושר ויוקרה.
בעיצוב חתונה בטבע נשתמש בצבעים ירוקים ונשלבם בנגיעות צבעים תואמים. הצבע השולט בטבע עשוי להיות גם חום, כך שכמעט כל צבע שנבחר עבורו עשוי להתאים. בתוספת של צבעי פסטלים אנו יכולים בקלות להפוך כל אירוע לאירוע "מתוק". מסיבה זו צבעים אלו יתאימו יותר לאירועי מסיבות ברית/ה, אך שימוש נכון בצבעים אלה יתאים גם לחתונות.
בבחירת צבע לעיצוב חתונות בצבעים נתחשב בעונה בה מתקיים האירוע: בעונת הקיץ נשתמש בצבעים המקנים אוירה קרה, צבעים שיגרמו לאורחים הרגשה צוננת ונעימה כגון לבן, כסף ותכלת.
בעיצוב חתונה בחורף נשתמש בצבעים שיחממו את האוירה ויגרמו לאורחים תחושת חמימות כגון אדום, בורדו וסגול חציל.
בעיצוב חתונה בצבעים רצוי גם להתחשב בצבעי המקום בו מתקיים האירוע. לדוגמה: באולם אירועים שהצבע האפור שולט בו נשתמש בנגיעות צבעי האפור ונשלבם בצבעים התואמים לו בלבד.
בחירת הצבע השחור כצבע מוביל משווה לחתונה מראה דרמטי, אך חשוב לזכור שרצוי להעניק לשחור נגיעות של צבעים מנוגדים.
בעיצוב חתונות בצבעים ניתן לעצב את המקום תוך שימוש בפרחים צבעוניים, אך מומלץ לקחת בחשבון שלכל פרח יש את הצבעים שלו.
בנוסף נוכל לעשות שימוש בצבע אחד על כל גווניו. כך לדוגמה ניתן יהיה לבחור את מפת השולחן בצבע סגול חציל, את המפית בסגול בטון נמוך יותר ואת צבעי הפרחים בסגולים בגוונים שונים.
בעיצוב חתונות בצבעים יש להשתמש גם בחומרים התואמים את צבעי האירוע המובילים. אם נבחר למשל לעצב חתונה באוירה קרה נוכל להוסיף קריסטלים אשר יעצימו את תחושת הקרירות וישוו לאירוע מראה אלגנטי.
בכל הקשור בתאורה חיוני לעשות שימוש נכון בתאורת המקום, בכדי שהצבעים שנבחר עבור פנסי התאורה יותאמו לצבעים הדומיננטיים ולא ישנו אותם. פנס תאורה בצבע כחול למשל עשוי לשנות ולצבוע אלמנט עיצובי או פרח שצבעו ורוד. להשלמת הקונספט של החתונה ניתן לעשות שימוש בנגיעות של רנרים , הגבהות, כריות, פופים ובדים התואמים לצבעים במקום.
כמובן - הכי חשוב, בעיצוב חתונות בצבעים נתחשב בטעמכם האישי. כך נוכל לשלב את האמירה האישית שלכם ונעניק לחתונה מראה שהאורחים לא ישכחו.


שלכם באהבה,

אירית לוי

 

לשיחת יעוץ
054-2274144