עיצוב חתונות קלאסי

בעקבות האקלים שלנו בארץ בתקופת שיאי עונות הקיץ והחורף, יש זוגות הבוחרים לערוך את החתונה באולם ממוזג.
במידה ובחרתם בעיצוב חתונות קלאסי בגן או אולם אירועים כאירוע גדול, נוצץ ויוקרתי, תיהנו גם מכמה שלבים באירוע - קבלת הפנים מחוץ לאולם והפקת החתונה באולם עצמו.
בנוסף, ניתן לבחור בעיצוב חתונות קלאסי במקום אינטימי וטרנדי כגון לופט במרכז ת"א.
באירועים מסוגים זה ניתן בקלות לממש עיצוב חתונה קלאסי, היות והאולמות מעניקים אופי יותר אינטימי ואלגנטי, כך שבתוספת אלמנטים עיצוביים וסידורי פרחים נכונים ניתן להגיע לתוצאה של חתונה מושלמת בסגנון הקלאסי.
בעיצוב חתונות קלאסי נשתמש לרוב בכלים אלגנטים כמו שנדלירים התלויים בתקרה או מונחים על השולחנות. בעיצוב השולחנות נעשה שימוש בכלי כסף, זהב או לבן מהודרים, המעוטרים בסידורי פרחים שגם הם בסגנון הקלאסי ולא האומנותי מודרני. את הכל נלווה בנגיעות של צבעים קלאסיים כגון שמנת או לבן ונגיעות בצבעים אלגנטיים של כסף, זהב, אפור ואף ורוד או סגול.
העיצוב הקלאסי יכול לבוא לידי ביטויי בכלים גבוהים ובראשם סידורי ענק של פרחים בצורת כדור או כמניפה, או בכלים נמוכים המעוטרים בסידורי פרחים אלגנטיים ומרשימים.
את החופה נעצב בסידורי פרחים קלאסיים ורומנטיים ואת שדרת החופה נשלים עם סידורי פרחים תואמים.
להשלמת עיצוב חתונות קלאסי ניתן לממש את הקונספט הנוצץ ולעשות שימוש בתוספות שנדלירים, מפלי קריסמסלייט או מפלי קריסטלים. את שביל החופה נעצב כבמה מוגבהת במפלס הגבוה ממפלס האורחים ונאיר אותה בתאורה מתאימה.
בעיצוב חתונות קלאסי רומנטית נעשה שימוש במספר רב של נרות הפזורים בשולחנות האוכל, בקבלת הפנים, בשביל המוביל אל החופה ובפינות הישיבה. אור הנרות המנצנצים יחמם את האוירה ויעניק לחתונה  נופך רומנטי ואלגנטי.
להשלמות הקונספט נוסיף בעיצוב האוירה פינות ישיבה אלגנטיות בסגנון "לואי" אשר יפוזרו במקום, להם נוסיף סידורי פרחים התואמים את צבעי האירוע ונניח כריות נוי אלגנטיות בצבעים משלימים.

 

עיצוב חתונות קלאסי - תפקיד התאורה


בעיצוב חתונות קלאסי תפקיד התאורן הוא בעל חשיבות רבה; היות וישנם מקרים בהם התאורה משתלטת על צבעי האירוע ואף משנה את צבעם, יש לתאם מול התאורן והמעצב את צבעי התאורה הרצויה ולדאוג כי צבעי התאורה ישתלבו בצבעי האירוע .
בתחילת החתונה ניתן להתאים את התאורה לצבעים הדומיננטיים באולם ובמהלך האירוע לאפשר משחק של תאורה צבעונית .

בעיצוב חתונות קלאסי, שלא כמו בעיצוב אירועים בטבע, סגנון הלבוש של החתן והכלה אלגנטי יותר, החתן לבוש בחליפה מהודרת והכלה לרוב תלבש שמלת כלה נוצצת.

סידור זר הכלה יעוצב בסגנון קלאסי אלגנטי, תוך שימוש בפרחים קלאסיים כגון שושן צחור, ורדים, ליליות ואף סחלבים. את זר הכלה נעטר בתחרה לבנה ונקשור אותו בסרטים לבנים או שרשרת קריסטלים עפ"י בחירתה.

שתהיה לכם חתונה קלאסית מדהימה!
שלכם,
אירית לוי

לשיחת יעוץ
054-2274144