גלריית בר מצווה

כי בר מצווה ובת מצווה יש רק פעם אחת בחיים ...

מסיבת בר המצווה או בת המצווה היא המסיבה הראשונה הכי גדולה שילד או ילדה זוכרים שהכינו עבורם, וזיכרון זה ילווה אותם לכל אורך חייהם! השלב הראשון בתכנון עיצוב בר מצווה הוא להחליט על לוקיישן - גן אירועים, אולם, חיק הטבע , הכותל   המערבי או חצר הבית.

השלב השני הוא בחירת הקייטרינג והתפריט. השלב הבא הוא בחירת הספקים שיהוו את התוספת שתופסת - הדי ג'יי שאמור להקפיץ את המוזמנים ברחבת הריקודים, מעגל מתופפים מדליק ואולי גם מפל שוקולד שימתיק לאורחים את הפה.

מכל הספקים הנ"ל, הגורם המקצועי האמון על עיצוב בר מצווה ועיצוב בת מצווה הוא היחידי שיכול להביא ליידי ביטוי את האישיות של חתן או כלת השמחה. מעצב אירועים טוב יכול בעזרת אלמנטים ופרטי עיצוב מתאימים להביע אמירה אישית, לרגש את האורחים ולהבליט את הכשרונות או התחביבים של חתן בר המצווה או כלת בת המצווה.

בעיצוב בר מצווה או בת מצווה יש לזכור שחלק מהאורחים הם "האורחים הקטנים" - החברים של חתן בר המצווה או כלץ בת המצווה, ולכן את שולחנות הילדים נשתדל לעצב באלמנטים שלא יהוו עבורם סכנה כמו ואזות זכוכית גבוהות או אלמנטים עיצוביים המכילים נרות מסוכנים.
בעיצוב שולחנות אלה, נפזר ממתקים או כל מרכיב שעשוי לגרום לעניין בקרב הילדים, כי בסופו של בר המצווה או בת המצווה, נשמח מאד אם הם יזכרו את האירוע ויספרו לכולם עד כמה הוא היה מרשים. רצוי שתזכרו שעכשיו, כשמתכננים את בר מצווה או בת המצווה - זה הזמן להשקיע בגימיק שיגרום לאורחים להתרגש ולזכור את האירוע .

בעיצוב בר מצווה ועיצוב בת מצווה ניתן להשתמש בצבעים נועזים או פסטלים, בצבעי קבוצת הכדורגל שהילד אוהב או בורוד של נסיכות עבור כלת בת המצווה, בסידורי פרחים גדולים וכו'. באופן כללי - עיצוב בר מצווה ובת מצווה יכול להיות בכל צבע או אלמנט שתבחרו, תוך הדגשת הקונספט הנבחר והתחשבות באופי המקום בו תתקיים החגיגה.

הקונספטים האופנתיים והנמכרים ביותר כיום לעיצוב בר מצווה הם הדגשת קבוצת הכדורגל שחתן בר המצווה אוהב, הדגשת התחביבים שלו תוך שילוב צבעים מתאימים, בחירת צבעים נועזים שבאים לידי ביטוי לאורך כל האירוע וסידורי פרחים בשני גוונים תואמים.
הצבעים השולטים הנבחרים בעיצוב בר מצווה בעונה האחרונה : סגול על כל גווניו, תורכיז וצהוב.

הקונספטים האופנתיים הנמכרים ביותר כיום לעיצוב בת מצווה הם: הדגשת תחביבי ילדת בת המצווה, קונספט הלהקה האהובה על כלת בת המצווה, קונספט סדרת טלויזיה האהובה עליה , פיות ומלאכים וכמובן - סידורי פרחים בגווני הורוד.
הצבעים השולטים והנבחרים בעיצוב בת מצווה בעונה האחרונה: ורוד, לבן וכסף וכתום עם ורוד.

בברכת מזל טוב,
ותגדלו אותם בנחת ...
שלכם - אירית לוי

לשיחת יעוץ
054-2274144