לעיצוב אירוע מוצלח - כל שעליכם לעשות הוא ...

נכון שאורכו של אירוע ממוצע הוא כ – 4 שעות ואח"כ הכל נגמר, אך בשונה משאר גורמי האירוע, העיצוב נשאר איתכם לאורך שנים חקוק בזיכרון ובתמונות לכן קבלו כמה טיפים כיצד לעשות את זה נכון .


לפגישה עם המעצב רצוי להגיע עם "שיעורי בית" :


החליטו על סיגנון האירוע המתבקש - הגדירו למעצב את סיגנון העיצוב שהייתם רוצים באירוע : כפרי, רומנטי, הייטקי, נקי, קלאסי...

עם בחירת צבעים וחומרים נכונים ניתן להשרות אוירה וקונספט ייחודיים בדיוק עפ"י בחירתכם , בעזרת נרות ניתן להשיג יופי של אוירה רומנטית, בתוספת סידורי פרחים תוכלו להשיג אוירה קלאסית, ע"י בחירת צבעים דומיננטים תוכלו להשרות אוירה דרמטית, ע"י בחירת אלמנטים עיצוביים כגון קריסטלים תוכלו לקבל את המראה האלגנטי, עם תוספות של אלמנטים עיצוביים בשילוב תאורת לדים תשיגו את המראה ההייטקי וכו'.


קיבעו תקציב מראש - על מנת לא לחרוג מתקציב האירוע כולו, קיבעו תקציב שממנו אינכם מעוניינים לחרוג .


השיגו ממקום האירוע את כל מפרט העיצוב שמגיע לכם מהמקום ללא תוספת עלות כגון : חופה, מרכזי שולחן (גם אם זה נר במרכז שולחן!) , עיצוב בקבלת פנים וכדו'. קורה לא פעם שאני עושה שימוש בחלק מהציוד שמגיע לזוגות ממקום האירוע ובכך מוזילה את עלויות העיצוב בצורה משמעותית.


מסירת כל נתוני האירוע - למקום האירוע השפעה גדולה על בחירת העיצוב, העבירו למעצב את כל המידע הדרוש, אם לדוגמא החופה נערכת בחוף הים על המעצב להתחשב בנתון ולהקים את החופה כך שתיהיה עמידה ברוחות החזקות. אם הארוחה נערכת בחוף הים או במקום פתוח לא כל מרכז שולחן יחזיק מעמד ברוחות ועלול ליפול.


ציינו את מהלך האירוע מבחינת תכנים – אם ישנם במות הופעת להקה,אמנים אורחים,שחקנים,מופע אור קולי,זיקוקים, אוכל – הגשה או מזנון, נתונים אלה עשויים להשפיע לא מעט על קבלת החלטות העיצוב.


ציינו במדוייק את מספר השולחנות - בד"כ את מספר השולחנות המדוייק תדעו רק כשבוע לפני האירוע אבל נסו כמה שניתן לדייק במספר השולחנות או לציין מספר שולחנות גדול יותר, על מנת שכל השולחנות באירוע יהיו מעוצבים (גם שולחנות הספר).


ציינו את שעת מועד החופה - שעת החופה מאוד חשובה, ובחירת העיצוב משתנה בהתאם, לא מעט זוגות מבקשים לקיים את החופה עוד לפני השקיעה, במקרה כזה לא יהיה צורך בתוספות תאורה באזור החופה (דבר שיחסוך לכם כסף) או כל תוספת עיצובית הכוללת נרות ולפדים.


דאגו לפגישת ספקים - אם אין לכם מפיק אירוע תהפכו אתם למפיקים , להצלחת האירוע שלכם חייבת להיות תקשורת בין כל ספקי האירוע :

• שיתוף פעולה מוצלח בישיבת ספקים נחוץ למעצב על מנת ליצור נכון יותר תמונה עיצובית שלמה ומקצועית , התאום בינו לבין התאורן, ספקי בר חיצוני, שירותי המוסיקה, הקייטרינג ובעלי מקום האירוע תעזור לקבוע ולתאם יחד את הדרישות והציפיות שלכם.


הידעתם ? מחקרים הוכיחו כי 7 השניות הראשונות שבהן אנו נחשפים לאדם או למקום הן 7 השניות שייקבעו מה אנחנו חושבים עליו, ולכן , 7 השניות הראשונות שבהן האורחים ייחשפו לאירוע שלכם הן שייקבעו מה ירגישו האורחים בכל האירוע וכיצד הם יתרשמו מההשקעה שלכם , שעל הפקתה עמלתם לבטח רבות .

דעו שלמעצב טוב יש את היכולת להכניס צבע וסיגנון לכל אירוע, גם בעזרת תקציב קטן, לכן, אל תוותרו בכל מקרה על העיצוב ! 

 

"כי עיצוב הוא הדבר הראשון שהאורחים

                      רואים..."

שלכם באהבה,
אירית לוי
לשיחת יעוץ
054-2274144