להשקיע או לא להשקיע בעיצוב ?

רוב הזוגות שמגיעים אליי לפגישה מגיעים בשלב בו הם כבר סיימו כמעט את הכל, הם כבר החליטו היכן לערוך את החתונה, בחרו כבר את הדי ג'י , סגרו כבר עם צלם האירועים, טעמו את האוכל באולם, בחרו איזה סטייק יוגש לאורחים ואפילו מדדו כמה פעמים את שמלת הכלולות. הם בתחושה שעבודת ההפקה כבר מאוחריהם. . .

להזכירכם: ביום החתונה שלכם הדבר הראשון שהאורחים נחשפים אליו הוא העיצוב.

מחקרים מוכיחים ששבע השניות הראשונות בהן אנו נחשפים למשהו או למישהו, הן שבע השניות הגורליות בהן אנו מעצבים את דעתנו המראות שראינו. הדבר נכון גם לעיצוב אירועים.

 

עיצוב אירועים - זה מה שזוכרים

 

כל האלמנטים, הפרחים, הכלים והצבעים שנבחר בעיצוב החתונה הם אלה שישאירו את הרושם הראשוני לאורחים שלנו. גם אם הם לא יזכרו בדיוק איזה פרח בחרנו עבור העיצוב או מאיזה סוג בד מפת השולחן הייתה, הם בטוח ייזכרו האם החתונה הייתה מושקעת או לאו ואת התחושות שהעיצוב הותיר בהם.

כשאנחנו הולכים למסעדה, יתכן והאוכל טעים, אבל אין ממש דגש על עיצוב. אולי בעל המסעדה הניח פרח או שניים על השולחן, וגם זה יפה מאוד, אבל עיצוב של חתונה לא נוכל לראות במסעדה.

כאשר אורחים מגיעים לחתונה מעוצבת בפרחים בכלים יפים ובבדים, לצד החופה הנמצאת ברקע, התחושות הן אחרות; האורחים מבינים שהם לא הגיעו לארוחה במסעדה.

אמנם אתם כבר בסוף ההכנות, ואולי לא לקחתם בחשבון את עלויות העיצוב, אבל תמיד זכרו שהעיצוב צובע את האירוע, ואת התוצאות תוכלו תמיד לראות בתמונות שיישארו לכם למזכרת; התמונות בסופו של דבר הן הדבר היחיד שנשאר לאחר החתונה.                                                             

לשיחת יעוץ
054-2274144