מעצב אירועים - מה תפקידו ?

כאשר אתם בוחרים את מעצב האירוע שלכם עליכם להרגיש שאתם סומכים עליו ולהיות בטוחים שאתם בידיים טובות ושתקבלו את כל מה שהובטח לכם. חשוב שתרגישו שאתם יודעים שהוא יעשה את הכל בכדי שביום האירוע שלכם תצאו מרוצים ושהאירוע שלכם ייראה בדיוק כפי שהבטיח.

 

עיצוב אירועים - מה קורה מאחורי הקלעים

מאחורי הקלעים, תפקידי המעצב הם רבים; עליו לדעת מי האחראי בפועל מטעם מקום האירוע אשר אמור לספק לו הכוונה/עזרה/ייעוץ/פתרון לבעיות שהמקום מזמן וכדו'.
לדוגמא: סולמות, נקודות חיבור לחשמל, כניסת ספקים לפריקת ציוד ועוד. כמובן ששיתוף הפעולה עם גורם זה מחייב בדיקה והסכמה מראש. הגורמים הנוספים הלוקחים חלק בהפקת האירוע הם: קייטרינג חיצוני, שירותי מוסיקה, שירותי במה, שירותי ביטחון, תאורן, חשמלאי המקום, איש האחזקה ואחראי על פירוטכניקה. על המעצב להכיר את הגופים הרלוונטים לאותו אירוע, לוודא איתם סדרי התנהלות וזמני הגעה, לצפות את אילוצי השטח, ההתניידות במקום וזמן שהייתם במקום. בנוסף חשוב לדעת איזו עזרה או שיתוף פעולה מתבקש בינהם.  יש לקחת גורמים אלו בחשבון לשם זרימה נכונה של העבודה ללא עיכובים הנובעים מחוסר תקשורת מוקדמת; שיתוף פעולה נכון בישיבת ספקים נחוץ מאוד גם בכדי ליצור טוב יותר תמונה עיצובית שלמה ומקצועית. יש לשאול את הקייטרינג ואת שירותי המוסיקה מהו הקו העיצובי שהם מספקים לאותו האירוע, מהם הצבעים וגודלן של תחנות האוכל.

 

הקמות חיצוניות נוספות שיש לקחת בחשבון :
* במות
* בר נייד
* ליצנים ומופעים אחרים
* שחקנים


באירועי חברות על המעצב לבדוק :
* במת מכובדים
* עמוד נאומים
* הגברה מיוחדת
* הקרנות למינהן

 

 שלכם,
אירית לוי

לשיחת יעוץ
054-2274144