אירית לוי

עיצוב אירועים עבור אירית לוי אינו רק תחום עיסוק ומקור פרנסה, אלא ממש דרך חיים.


כבר כילדה קטנה זיהו אצלה את המשיכה ליופי ולאסתטיקה כשאספה פרחים משולחנות האורחים בחתונות ופזרה את עלי הכותרת על ראשיהם של החתן והכלה.


אהבת הילדות התפתחה לבחירה מקצועית כשאירית נרשמה ללימודי אדריכלות ומשם המשיכה לתפקידי ניהול ואדמיניסטרציה בתאגידים גדולים בישראל.


לצד הצלחה מרשימה בתפקידיה השונים כמנהלת הרגישה אירית שהצד היצירתי שלה אינו מקבל ביטוי מספק. היא נרשמה ללימודים בבית הספר "שנקר" ובשנת 2005 השלימה את לימודיה עם התמחות בעיצוב אירועים.


כאן, סוף סוף, מצאה את השילוב המשלים והמנצח בין משיכה ליופי ולאסתטיקה לבין יכולות ניהול וכושר ארגון גבוה.


אירית הקימה סטודיו קסום לעיצוב אירועים בו היא מציגה ללקוחותיה כלים, אביזרים, מפות, נרות, פמוטים ואלמנטים חדשניים נוספים מהמובילים בשוק המשדרגים כל אירוע.


כמעצבת אירועים בנשמתה, אירית מקפידה להעניק תשומת לב מירבית לכלל המרכיבים של כל אירוע מוצלח ; היא מתמחה בעיצוב חתונות בכל מקום שתרצו - ים, אולם אירועים, גן אירועים, שדה פתוח, חלקת יער או אצל הדודה על הדשא.

 

עיצוב חתונות כולל כמובן גם עיצוב חופות והתייחסות לכל המרכיבים החשובים: סידורי פרחים, עיצוב חופה ושבילי חופה, עיצוב הזר לכלה, עיצוב כיסא הכלה, סידור ועיצוב השולחנות, בחירת הכלים השונים, ארגון מקומות הישיבה ביחס לחופה ועוד.


בנוסף לנסיון הרב שלה בעיצוב חתונות, אירית לוי מתמחה גם בעיצוב אירועים עסקיים
ועיצוב בר מצווה ובת מצווה והיא מוכרת ומשכירה ציוד לאירועים בסטודיו היפיפה שהקימה  יחד עם בעלה.

 

לשיחת יעוץ
054-2274144